«Коли команда захищається удев’ятьох перед власним штрафним майданчиком, щоб вскрити захист, то дійсно потрібна якась родзинка. Я не критикую тактику та стратегію «Олімпіка», просто, для того, щоб вскривати таку оборону, треба грати вишукано, щось вигадувати, без банальності.
По тому, що ми бачимо, я вважаю, що «Динамо» теж переживає процес змін. Змін вектору розвитку, коли команда мусить відмовитись від лідерів, високооплачуваних іноземців.
Ми зараз переживаємо історичний період розвитку нашого футболу. Ситуація в країні примушує всіх нас ще раз подивитись в бік наших молодих футболістів. Тому що нормальний, сильний, якісний легіонер сюди не поїде, ні за які гроші», - розповів Вацко в ефірі програми «Великий футбол».