Віктор Вацко: «Динамо» мусить відмовитися від високооплачуваних іноземців»

Динамо Київ 10 Серпня, 21:26 1292
Віктор Вацко: «Динамо» мусить відмовитися від високооплачуваних іноземців»   | 19-27
Відомий коментатор та футбольний експерт Віктор Вацко про гру «Динамо» - «Олімпік» та майбутнє українського футболу.

«Коли команда захищається удев’ятьох перед власним штрафним майданчиком, щоб вскрити захист, то дійсно потрібна якась родзинка. Я не критикую тактику та стратегію «Олімпіка», просто, для того, щоб вскривати таку оборону, треба грати вишукано, щось вигадувати, без банальності.

По тому, що ми бачимо, я вважаю, що «Динамо» теж переживає процес змін. Змін вектору розвитку, коли команда мусить відмовитись від лідерів, високооплачуваних іноземців.

Ми зараз переживаємо історичний період розвитку нашого футболу. Ситуація в країні примушує всіх нас ще раз подивитись в бік наших молодих футболістів. Тому що нормальний, сильний, якісний легіонер сюди не поїде, ні за які гроші», - розповів Вацко в ефірі програми «Великий футбол».