Андрій Воронін: «Баль дуже любив розповідати смішні історії про часи, коли він грав у «Динамо»

Динамо Київ 11 Серпня, 05:45 1421
Андрій Воронін: «Баль дуже любив розповідати смішні історії про часи, коли він грав у «Динамо»    | 19-27
Екс-нападник збірної України Андрій Воронін у своєму профілі на Facebook висловив співчуття з приводу трагічної смерті Андрія Баля.

«З Андрієм Балем ми працювали в місці 6 років у збірній, були разом на чемпіонаті світу та на чемпіонаті Європи, він був дуже хорошою, життєрадісною і доброю людиною, він був для нас другом!!!

Він дуже любив розповідати смішні історії про часи, коли він грав у «Динамо», дуже любив грати за ветеранів, він жив ​​футболом і на футбольному полі помер!!! Нехай земля йому буде пухом».