«З Андрієм Балем ми працювали в місці 6 років у збірній, були разом на чемпіонаті світу та на чемпіонаті Європи, він був дуже хорошою, життєрадісною і доброю людиною, він був для нас другом!!!
Він дуже любив розповідати смішні історії про часи, коли він грав у «Динамо», дуже любив грати за ветеранів, він жив футболом і на футбольному полі помер!!! Нехай земля йому буде пухом».