Андрій Стеценко: «В запалі емоцій, Коноплянка наговорив зайвого»

Футбол України 11 Серпня, 06:03 1175
Андрій Стеценко: «В запалі емоцій, Коноплянка наговорив зайвого»    | 19-27
Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко прокоментував клубному сайту критику Євгенія Коноплянки, який доволі різко висловився про керівництво дніпрян.

Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко прокоментував клубному сайту критику Євгенія Коноплянки, який доволі різко висловився про керівництво дніпрян.

«Думаю, це було зроблено в запалі емоцій після невдало зіграного матчу в Копенгагені, він наговорив трохи зайвого. Коноплянка досить розумна людина, щоб зрозуміти, що не так все просто.

Женя натякав на те, що можна було підписати контракт з Ротанем ще рік тому, але ситуація так складалася, що не все залежало тільки від керівництва клубу. Там і інші люди втрутилися. Не думаю, що Коноплянка насправді так думає.

Що стосується самого Коноплянки і його майбутнього, то зараз ніяких переговорів по цьому футболістові не ведеться. Конкретних пропозицій немає, але ви прекрасно знаєте ситуацію - ці переговори можуть відбутися в будь-який момент. Може, до кінця цього трансферного вікна він нас покине, але я так говорю кожне трансферне вікно».