Сергій Палкін: «Коста і Тейшейра тиснуть на клуб»

Футбол України 11 Серпня, 08:14 765
Сергій Палкін: «Коста і Тейшейра тиснуть на клуб»   | 19-27
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін в інтерв’ю «Великому футболу» прокоментував відсутність бразильців Дугласа Кости і Алекса Тейшейри в матчі з харківським «Металістом».

«Я думаю, що з їхнього боку йде певний тиск на клуб, щоб ми їх продали. Але тиснути на нас нічого. Якщо на нас будуть тиснути, то ми будемо дотримуватися суто контрактних умов - 50 мільйонів євро викупна вартість і того, і іншого футболіста. І там ще дуже багато штрафних санкцій.

Вони повинні розібратися в собі і прийняти відповідне рішення. На жаль, в наші дні вплив агентів є дуже великим. Те, що сьогодні відбувається - не без їх впливу.

Чи буде клуб застосовувати санкції до футболістів у зв'язку з демаршем? Так, звісно, будемо».