«Я думаю, що з їхнього боку йде певний тиск на клуб, щоб ми їх продали. Але тиснути на нас нічого. Якщо на нас будуть тиснути, то ми будемо дотримуватися суто контрактних умов - 50 мільйонів євро викупна вартість і того, і іншого футболіста. І там ще дуже багато штрафних санкцій.
Вони повинні розібратися в собі і прийняти відповідне рішення. На жаль, в наші дні вплив агентів є дуже великим. Те, що сьогодні відбувається - не без їх впливу.
Чи буде клуб застосовувати санкції до футболістів у зв'язку з демаршем? Так, звісно, будемо».