Анатолій Дем`яненко: «Баль багато зробив для радянського та українського футболу»

Динамо Київ 11 Серпня, 10:12 698
Анатолій Дем`яненко: «Баль багато зробив для радянського та українського футболу»  | 19-27
9-го серпня у віці 56-ти років раптово пішов з життя видатний динамівський футболіст і тренер Андрій Баль.

Це трапилося прямо на футбольному полі під час тренування ветеранів. Він був частиною легендарної команди, яка в 1986-му році стала володарем Кубка кубків УЄФА. Донедавна Андрій Михайлович працював помічником спортивного директора «Динамо». Сьогодні про нього згадує його партнер по команді та друг Анатолій Дем'яненко:

- Андрій завжди був дуже життєрадісним, веселуном, заводієм та душею компанії. З ним завжди було приємно спілкуватися, проводити час. Ми багато років знаємо один одного, і до самого останнього часу дружили. Тож, для мене це дуже велика втрата. Весь наш футбол втратив чудову людину і чудового тренера. Він зробив дуже багато для радянського та українського футболу.

- Чим Андрій Михайлович виділявся на полі коли був футболістом?

- Надійністю. Ми востаннє бачилися буквально пару тижнів тому, було все гаразд.

- Що за матч проходив на стадіоні Баннікова, який став останнім для Баля?

- Це було звичайне тренування, ми збираємося два рази на тиждень, у кого є час і можливість. Цієї суботи мене не було, тому подробиць я не знаю.