П`ятеро динамівців зіграли за «Говерлу» у третьому турі УПЛ

Динамо Київ 11 Серпня, 10:21 1946
П`ятеро динамівців зіграли за «Говерлу» у третьому турі УПЛ  | 19-27
Відразу четверо орендованих динамівців зіграли за ужгородську «Говерлу» у матчі третього туру Прем’єр-ліги проти «Ворскли».

Вдома підопічні В’ячеслава Грозного розписали безгольову нічию із гостями з Полтави. До гравців нашого клубу, які у попередніх турах вже виходили на поле у футболках ужгородців, приєднався воротар Максим Коваль (на фото), для якого поєдинок з «Ворсклою» став дебютним у складі закарпатців. Він вийшов на поле зі стартових хвилин та зіграв увесь матч, залишивши свої ворота у недоторканності. Так само усі 90 хвилин провели на полі динамівські захисники Сергій Люлька та Віталійc Ягодінскіс. Якщо перший вже мав досвід виступів за «Говерлу» у минулому сезоні, і довіра головного тренера цілком прогнозована, то Ягодінскіс, щойно з’явившись у команді, відразу завоював собі місце в основному складі, і, схоже, В’ячеслав Грозний всерйоз розраховує на нього, як на ключового гравця.

Нападник В’ячеслав Панфілов вийшов на заміну замість Максима Шацьких на 85-й хвилині.

Поки що лише виходить на заміну півзахисник Віталій Каверін. У грі з полтавчанами наставник випустив його на кілька хвилин наприкінці зустрічі замість Дмитра Трухіна. Щоправда, це не завадило Віталію отримати попередження на 90-й хвилині матчу. Також жовті картки записали до свого пасиву Ягодінскіс та Люлька .

Також відзначимо, що у матчі взяли участь троє екс-динамівців. У складі «Говерли» це нападник Максим Шацьких (вийшов на поле зі старту та був замінений на 85-й хвилині). А у складі «Ворскли» - воротар Станіслав Богуш та півзахисник Денис Дедечко, які провели на полі весь матч.