Коментатор телеканалу 2+2 Роман Бебех у рамках своєї конференції на Matchday.ua - про сенсаційну втрату очок київським «Динамо» у матчі з новачками Прем'єр-ліги.
«Я уважно стежив за «Олімпіком» в міжсезоння. І знаю як не просто проходив процес комплектації команди. Контракти в цій команді більш ніж скромні. Фактично будь-який легіонер «Динамо», зі своїм гарним контрактом, міг би оплачувати місяць усім гравцям «Олімпіка». Кияни просто не змогли знайти підхід до масованої оборони. Три моменти за гру? Для мене це сенсація!», - написав Бебех.