Екс-динамівець Леонід Буряк досі не може повірити в те, що трапилося.
«Я прокинувся з думкою, що Андрія немає, і вона тепер мене не покидає. Це був один з тих людей, які робили славу «Динамо», - сказав він «Вестям». - Андрій ніколи не сумував. У нього на всі випадки життя були жарти...»