«Результат матчу «Динамо» - «Олімпік» можна назвати провалом для киян, - цитує слова Кутєпова vesti.ua. - Якщо команда бореться за чемпіонство, вдома таких суперників треба обігравати. А тут лише один удар в площину воріт за весь матч.
Взагалі тур видався на рідкість нерезультативним, напевно, частково через спеку, та й багато команд ще просто не увійшлі в сезон».