Футболісти МФК «Миколаїв» підтримали акцію пам`яті загиблого бійця батальйону «Азов». ФОТО

Футбол України 11 Серпня, 13:30 1353
Футболісти МФК «Миколаїв» підтримали акцію пам`яті загиблого бійця батальйону «Азов». ФОТО   | 19-27
Під час календарного домашнього матчу МФК «Миколаїв» проти ФК «Тернопіль» гравці та ультрас «корабелів» вшанували пам'ять вболівальника клубу Андрія «Балагана», який загинув в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Під час календарного домашнього матчу МФК «Миколаїв» проти ФК «Тернопіль» гравці та ультрас «корабелів» вшанували пам'ять вболівальника клубу Андрія «Балагана», який загинув в зоні антитерористичної операції на Сході України.

Нагадаємо, що Андрій після початку подій на Сході вступив до лав добровольчого батальйону «Азов» і відправився захищати територіальну цілісність України. На жаль, 4 серпня він загинув під час боїв за населений пункт Мар'їнка Донецької області. Бойова машина підрозділу Андрія наїхала на фугас, в результаті чого ультрас і ще кілька бійців отримали травми. Від отриманих ран вболівальник помер увечері того дня. Відзначимо, що Андрій був громадянином Росії, який був змушений виїхати в Україну через переслідування у себе на Батьківщині. Це не завадило йому, справжньому воїну, померти за волю України, повідомляє mycity.mk.ua.

Так, матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про загиблого ультрас. Фанати «корабелів», одягнені в чорне по такому трагічному приводу, розгорнули банери з написом «Бути воїном - жити вічно». А гравці МФК вийшли на матч в чорних пов'язках на рукавах.

Також футболісти «Миколаєва» тримали в руках банер з портретом загиблого і прапор України і гербом батальйону, за який воював Андрій. Пізніше полотно з портретом загиблого воїна вивісили на 9 секторі - трибуні миколаївських фанатів.