Захисник київського «Динамо» уникнув серйозної травми після матчу 3-го туру чемпіонату України з донецьким «Олімпіком» (0:0).
Нагадаємо, що на початку другого тайму цієї зустрічі бразилець в одному з єдиноборств отримав пошкодження і не зміг продовжити поєдинок. Динамівські лікарі не виключали, що Сілва міг отримати розрив зв'язок, одна на наступний день після матчу медичне обстеження не виявило у футболіста серйозних ушкоджень, – повідомляє dynamo.kiev.ua.
Більш того, не виключено, що до наступного матчу (проти «Іллічівця»), який відбудеться цієї неділі, Сілва готуватиметься в загальній групі без обмежень. Остаточно це питання вирішиться завтра.