Коноплянка: «Якби Ротань, Зозуля і Стрініч грали проти «Копенгагена», то гра могла закінчитися із зовсім іншим рахунком»

Футбол України 11 Серпня, 14:52 1251
Коноплянка: «Якби Ротань, Зозуля і Стрініч грали проти «Копенгагена», то гра могла закінчитися із зовсім іншим рахунком»    | 19-27
Півзахисник «Дніпра» прокоментував матч 3-го туру прем'єр-ліги України проти «Карпат» (4:0).

Півзахисник «Дніпра» прокоментував матч 3-го туру прем'єр-ліги України проти «Карпат» (4:0).

- Вважаю, рахунок по грі. Повернувся наш лідер і капітан Ротань, також Стрініч, попереду грав Зозуля – відразу стало цікавіше і приємніше виходити на поле і грати. Плюс уболівальники забезпечили хорошу атмосферу. Скажу вам більше: якби такий склад у нас був у Копенгагені, натякаю на вже згаданих гравців, гра могла закінчитися з зовсім іншим рахунком, – повідомляє «Комсомольская правда в Украине».

- Як вважаєте, надалі УЄФА дозволить проводити єврокубкові матчі в Дніпропетровську?

- Я можу лише сказати, що хочу тут грати – ви самі бачите, як у нас все ладиться в рідних стінах. Сподіваюся, рішення буде прийнято на нашу користь.