Журналіст програми «ПроФутбол» у своїй конференції на MatchDay розповів про свої враження від матчу «Динамо» Київ - «Олімпік» Донецьк.
- Я уважно стежив за «Олімпіком» в міжсезоння. І знаю, як не просто проходив процес комплектації команди. Контракти в цій команді більш ніж скромні. Фактично, будь-який легіонер «Динамо», зі своїм хорошим контрактом, міг би оплачувати місяць всім гравцям «Олімпіка». Кияни просто не змогли знайти підхід до масованої обороні. Три моменти за гру? Для мене це сенсація! - написав Бебех.