Один з колишніх гравців «Севастополя», який не встиг працевлаштуватися в період літнього міжсезоння, найближчим часом може підписати контракт з «Говерлою» - повідомляє sport-express.ua
Йдеться про нападника Сергія Кузнєцова, який приїхав з ознайомчою метою в ужгородський клуб минулого тижня.
Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний зацікавлений в послугах досвідченого форварда, якому в останній день серпня виповниться 32 роки.
- Кузнєцов вже взяв участь в ранковому тренуванні команди, - сказав генеральний директор ФК «Говерла» Іван Шіц. - У футболіста вже відбулася розмова з президентом клубу, під час якого сторонами була досягнута згода з приводу майбутньої угоди.