«Його поведінка для мене взагалі незрозуміла. За 40 років своєї тренерської кар'єри я не стикався з такими ситуаціями, як в його випадку! Ось уже скоро три місяці, як ми його не бачили. І весь цей час він отримує зарплату за своїм контрактом. А я як тренер жодного разу не дочекався від нього ні телефонного дзвінка, ні привітання з Суперкубком України, ні хоча б добрих слів на адресу інших наших гравців. Таке відчуття, що він гравець Твіттера і соціальних мереж», - повідомляє shakhtar.com.
Мірча Луческу: «Бернард - гравець Твіттера і соціальних мереж»
Головний тренер «Шахтаря» прокоментував ситуацію з бразильськими легіонерами «гірників».