«Мушу відзначити парадоксальний момент: пильно спостерігаю за суддею Головковим, і це вперше, коли якість його дій виявилася вищою якості футболу, продемонстрованого колективами, гру яких він проводив. Так, позначилося й те, що сам матч не виправдав очікувань уболівальників, надто київських, одначе похвалити Головкова видається мені доречним. По суті, він схибив тільки одного разу: справедливо показавши жовту динамівцеві Макаренку, він невдовзі не показав йому другу, яка автоматично переростала у червону. Однак, гадаю, суддя вирішив іще більше не псувати настрою господарям, відтак пожалів їхнього гравця», - цитує Ступара «ukrfootball«.
Мирослав Ступар: «Якість дій арбітра виявилася вищою якості футболу»
Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар дав оцінку діям арбітра у матчі 3 туру УПЛ «Динамо» - «Олімпік».