Віце-президент ужгородської «Говерли» Олександр Шуфрич у інтерв'ю для 1927.com.ua прокоментував результати жеребкування 1/16 Кубку України та розповів про ситуацію усередині команди.
- Прокоментуйте результати жеребкування для «Говерли»?
- Хотілось би команду, щоб була поближче до нас, але і через жереб, який звів нас із черкаським «Дніпром» не будемо робити трагедії, поїдемо за перемогою.
- Останнім часом ходять чутки про фінансові проблеми «Говерли». Як ви це можете прокоментувати?
- Якщо ми готуємось грати вже четвертий тур чемпіонату України, демонструючи при цьому не найгірші результати і показуючи достатньо змістовний футбол, то, все ж таки, у нас все добре.
- Які цілі для «Говерли» на наступний сезон?
- Перш за все – це побудувати нову боєздатну команду на слідуючий сезон. Зберегти футбол у Закарпатській області і Україні загалом.
- У ЗМІ з’явилась інформація про можливе повернення Максима Шацьких до київського «Динамо».
- Якщо, звичайно, така можливість з’явиться, то, я думаю, обидва клуби підуть на зустріч один одному для того, щоб легенда «Динамо» повернулась до Києва.
- Можливо хотілось зіграти з якоюсь конкретною командою на стадії 1/16 Кубку України?
- Хотілось одразу потрапити до 1/8 кубку.
Розмовляв Олександр Ушаков