Олександр Слободян: «Дамо справжній бій «гірникам»

Футбол України 13 Серпня, 09:43 934
Олександр Слободян: «Дамо справжній бій «гірникам»     | 19-27
Президент ФК «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян прокоментував результат жеребкування 1/16 Кубку Україні, за підсумками якого кияни зіграють з донецьким «Шахтарем».

Президент ФК «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян прокоментував результат жеребкування 1/16 Кубку Україні, за підсумками якого кияни зіграють з донецьким «Шахтарем».

«Чесно кажучи – ми дуже раді такому результату жеребкування. Чому? Тому що в нас гра йде для вболівальників. Чим сильніші команди приїдуть до нас – тим краще.

Одразу було таке відчуття, що до нас приїде чи «Динамо» Київ, чи «Шахтар». Так і вийшло. Це добре для вболівальників. В Києві зараз дуже сильні команди. І в нас команда непроста. «Шахтереві» складно буде з нами. Дамо справжній бій «гірникам».

— Що зробите, щоб матч відвідала максимальна кількість вболівальників?

— Одна справа – бренд «Шахтаря», але й бренд «Оболоні» має дуже велике значення. В нашому мікрорайоні стадіон невеликий – 5100 глядачів. «Чисто оболоньске місце». Вболівальники свої обов’язково будуть і їх буде більше, ніж вболівальників «Шахтаря».

— Як мотивуватимете команду?

— Кожен гравець розуміє, що проти такої команди потрібно віддати всі сили. Я не думаю, що «Шахтареві» буде з нами дуже легко.