Президент ФК «Оболонь-Бровар» Олександр Слободян прокоментував результат жеребкування 1/16 Кубку Україні, за підсумками якого кияни зіграють з донецьким «Шахтарем».
«Чесно кажучи – ми дуже раді такому результату жеребкування. Чому? Тому що в нас гра йде для вболівальників. Чим сильніші команди приїдуть до нас – тим краще.
Одразу було таке відчуття, що до нас приїде чи «Динамо» Київ, чи «Шахтар». Так і вийшло. Це добре для вболівальників. В Києві зараз дуже сильні команди. І в нас команда непроста. «Шахтереві» складно буде з нами. Дамо справжній бій «гірникам».
— Що зробите, щоб матч відвідала максимальна кількість вболівальників?
— Одна справа – бренд «Шахтаря», але й бренд «Оболоні» має дуже велике значення. В нашому мікрорайоні стадіон невеликий – 5100 глядачів. «Чисто оболоньске місце». Вболівальники свої обов’язково будуть і їх буде більше, ніж вболівальників «Шахтаря».
— Як мотивуватимете команду?
— Кожен гравець розуміє, що проти такої команди потрібно віддати всі сили. Я не думаю, що «Шахтареві» буде з нами дуже легко.