Заступник генерального директора київського «Динамо» Сергій Мохник по закінченні жеребкування 1/16 Кубка України не захотів коментувати його підсумки, але відповів на інше актуальне питання.
Функціонер «Динамо» підтвердив, що клуб знаходиться в пошуках ще одного форварда, - повідомляє «Динамоманія».
Нагадаємо, що після продажу Брауна Ідейє в «Вест Бромвіч Альбіон» і травми Мбокані у «Динамо» залишився тільки один нападник Артем Кравець.