Екс-форвард «Динамо» і збірної України Сергій Коновалов дав свій коментар стосовно такого важливого підсилення для «біло-синіх».
«Кого б я порадив «Динамо» з цієї четвірки нападників: Шацьких, Девіч, Мораєс, Воронін? Запитання не зовсім коректне. Є головний тренер, і якби хтось із цієї четвірки йому був би потрібен, він би вже зробив на цьому акцент - розмовляв би з президентом або сам якось зв'язувався з футболістами, - цитує Коновалова «Сегодня». - Але взагалі такі «пожежні» посилення рідко коли дають швидку віддачу. Команда провела збори, на яких награвала певний склад та ігрові схеми, зіграла вже три тури чемпіонату. І як зараз навскидку визначити хто може відразу влитися в склад? Може гравця доведеться місяці два обкатувати. Хоча в принципі, жодного з названих нападників я б не забракував. Той же Шацьких, багато років вірою і правдою відслужив «Динамо», цілком міг би принести користь і зараз, та й Воронін, який пограв і в декількох провідних чемпіонатах і за збірну України, напевно ще не збирається зав'язувати з футболом».