Адвокат Олега Блохіна Ілля Скоропашкін на даний момент вивчає папери, отримані від ФК «Динамо».
- Поки ситуація незмінна. Коментарі робити рано. Хоча, у мене таке враження, що вони нікому й не потрібні: крім вас, на зв'язок зі мною більше ніхто з журналістів не виходив.
На третє вересня заплановано проведення засідання по нашій справі, яке відбудеться в Палаті суперечок ФФУ. З «Динамо» надіслали цілий гросбух - текстовий документ на 153 сторінки. Зараз займаюся його вивченням, адже вивчати є що: тут багато, скажімо так, різних і цікавих деталей, - цитує Скоропашкіна «Український футбол».