«Думаю, кияни сподівалися на легку перемогу і недооцінили свого суперника в тому матчі. Команда Романа Санжара до цього обіграла «Зорю», відчула смак перемоги і впевненість у собі. Та й нічия з «Динамо» - це для них моральний підйом. Так що у «Олімпіка» виросли крила зараз», - цитує екс-форварда гірників офіційний сайт клубу.
«Динамо» надає крила
Кращий бомбардир в історії «Шахтаря» Андрій Воробей висловив свою думку з приводу того, чому «Динамо» не змогло обіграти «Олімпік».