Ігор Суркіс вимагає від турецького колеги 13 мільйонів євро за перехід 24-річного футболіста, і не хоче стримати свої апетити. «Динамо» - багатенький продавець. Вони вимагають 13 мільйонів євро. Але у нас немає таких грошей. В нинішніх умовах укладення угоди виглядає дуже складним питанням», - цитує Чебі «Обозреватель», посилаючись на Hur Haber.