Про це повідомляє офіційний сайт харківського клубу.
«За рішенням керівництва клубу кошти, виручені від продажу квитків на матч 4 туру Прем'єр-ліги» Металіст"-"Говерла», будуть спрямовані на допомогу дітям-сиротам, постраждалим в зоні бойових дій.
ФК «Металіст» закликає всіх харків'ян прийти на стадіон і підтримати благодійну акцію!».