Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов у рамках своєї конференції на rsport.ru прокоментував чутки про можливий трансфер Марко Девіча до київського «Динамо».
«Девіч одного разу шантажував Ігоря Суркіса, тому повернення до цієї кандидатури не буде», - написав Андронов.