«Добре, що матч відбувся. Ми побачили, над чим треба працювати. Суперник, «Черкаський Дніпро», продемонстрував жагу до боротьби. Тепер ми розуміємо, які треба зробити висновки. Футболісти зіграли по тайму і відчули тонус гри у футболці збірної», - сказав Ковалець у ефірі телеканалу «Футбол 1».
«Дуже приємно відзначити, що на цю гру прийшло багато вболівальників. До матчів зі Щвейцарією та Ліхтенштейном залишилося зовсім мало часу, тож зустріч із «Черкаським Дніпром» для нас була інформаційного характеру. Про якийсь конкретний результат не йшлося, тим паче, що матч був благодійним. Дуже сподобалася атмосфера на черкаському стадіоні», - цитує головного тренера молодіжної збірної України офіційний сайт «Черкаського Дніпра».