Півзахисник київського «Динамо» та молодіжної збірної України Владислав Калітвінцев підбив певні підсумки благодійного матчу на підтримку української армії проти «Черкаського Дніпра».
«У черкащан дуже міцна команда, вони дуже здорово зіграли, було видно, що з великим бажанням. У нас, я вважаю, в першому таймі гра трохи не вийшла, тому що ми хотіли лізти через середину, а завдання було грати флангами. Але нічого, головне зробити аналіз цієї гри і готуватися до матчу зі Швейцарією», - зазначив Калітвінцев у ефірі телеканалу «Футбол 1».