Капітан донецького «Шахтаря» Даріо Срна відповів на відверте питання вболівальників стосовно симуляцій хорвата на футбольному полі.
«Коли сидиш на трибуні і дивишся футбол - це одне, а коли ти на полі граєш - абсолютно інше. Я не говорю, що завжди правий. Не тільки я хапаю за шию, і мене хапали за шию. Футбол - це емоції. Що стосується симуляцій, то я не так вже й багато і симулюю. Інші футболісти роблять це набагато частіше. Це теж частина професійного футболу. Не знаю, чому ви все про мене говорите: «Падаєш, падаєш, падаєш». Добре, я падаю і буду падати! Я все буду робити, щоб принести користь «Шахтарю», - цитує слова Срни sport.ua.