Абонементи «Динамо» 2014/15 дійсні на матч «Іллічівець» – «Динамо»

Динамо Київ 14 Серпня, 14:24 810
Абонементи «Динамо» 2014/15 дійсні на матч «Іллічівець» – «Динамо»  | 19-27
Приємна новина для власників абонементів на домашні матчі «Динамо» в сезоні 2014/15!

Сезонні абонементи будуть дійсні на матчі 4-го туру Прем'єр-ліги між командами «Іллічівець» (Маріуполь) – «Динамо», який відбудеться 17-го серпня, в неділю, на НСК «Олімпійський». Початок о 19:30.

Любителі футболу, які ще не придбали сезонні абонементи на матчі «Динамо», можуть це зробити в касах стадіону на Троїцькій площі. Так само там доступні квитки на гру «Іллічівець» – «Динамо».