На матчах збірної України буде організовано сектор для ультрас

Динамо Київ 14 Серпня, 14:54 1774
На матчах збірної України буде організовано сектор для ультрас  | 19-27
Матчі збірної України проти Парагваю та Словаччини, які відбудуться 3 та 8 вересня на НСК «Олімпійський», вкотре пройдуть під егідою єднання ультрас з усієї країни.

Матчі збірної України проти Парагваю та Словаччини, які відбудуться 3 та 8 вересня на НСК «Олімпійський», вкотре пройдуть під егідою єднання ультрас з усієї країни.

«Товариський матч Україна - Парагвай відбудеться 3 вересня в Києві на НСК Олімпійський. Перший відбірний матч до ЧЄ-2016 проти Словаччини - 8 вересня теж на НСК. Початок обох матчів о 21:45

Квитки можна придбати лише на обидва матчі. Для ультри резервується 43-й сектор, ціна квитка = 100 грн. Приймаються колективні заявки від двіжів з усієї України. Як тільки квитки будуть на руках - в приват скину номер карти, на який потрібно оплатити + при потребі зможу вислати квитки Новою Поштою, або ж віддати вже в Києві в день матчу. Велике прохання 1 двіж = 1 людина, вже якось визначіться у себе на секторі, хто у вас в місті зможе підготувати колективну заявку і зібрати гроші.

Писати можна в приват на форум, сюди: http://vk.com/73dex і сюди: http://fb.com/dexterator73

З.І. Для хохлів з приводу продажу квитків в Києві інформація буде додатково...», - було оголошено на порталі ультрас України.