Бернард: «Мені страшно повертатися в Україну»

Футбол України 14 Серпня, 20:26 1517
Бернард: «Мені страшно повертатися в Україну»   | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» Бернард назвав дату свого повернення в донецький клуб.

- Так, зізнаюся, що мені страшно повертатися в Україну. Поважаю тих футболістів, які туди повернулися, але для мене це особливе почуття, яке зачіпає моє життя і мою сім'ю. Тим не менш, я попросив свого агента тримати контакт з «Шахтарем».

Я повертаюся в Україну 18 серпня. Клуб надав мені відпустку до 10 числа, а сьогодні вже 14-е. Але у цієї затримки є свої причини, які я вважаю дуже серйозними.

Сьогодні я не можу повернутися в Донецьк. Там залишилися всі мої речі, одяг. Не знаю, як скоро зможу отримати до них доступ. Я підписував контракт з «Шахтарем», коли Україна ще не переживала такий важкий час. Мені обіцяли, що я буду жити в місті з відмінною інфраструктурою, тренуватися на першокласної базі, а також грати на одному з найкращих стадіонів світу, - цитує Бернарда «Террикон», посилаючись на Estadão Conteudo.