Збірна України (U-19) зіграла внічию з Вірменією

Футбол України 14 Серпня, 21:22 696
Збірна України (U-19) зіграла внічию з Вірменією   | 19-27
Результативною нічиєю завершився поєдинок юнацької збірної України проти однолітків з Вірменії. Зустріч відбулася 13 серпня.

Підопічні Олександра Петракова забили в першому таймі (41 хвилина) зусиллями гравця «Шахтаря» Дениса Арендарука, на що господарі відповіли точним ударом вже у другій половині зустрічі, передає «footboom.com«.