Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний в коментарі для «СЕ» розповів про оренду Максима Коваля та Віталія Буяльского.
«Максим - приклад для багатьох футболістів. Знаю, що жоден з гравців, що виступали за різні збірні, не приїхав би після матчів на національному рівні на тренування свого клубу. В кращому разі, мені б сказали, що приїдуть прямо до наступного матчу. Коваль, в свою чергу, відразу після товариського поєдинку за «молодіжку» долетівши до Львова, взяв таксі і приїхав в Ужгород. Бачачи таке ставлення, ми навіть трохи змістили час початку тренування для того, щоб хлопець встиг.
До таких людей завжди є симпатія і повага. Видно, що він переживає за колектив і діє в його інтересах. Упевнений, з таким рівнем професіоналізму Коваль обов'язково стане першим номером «Динамо» і національної збірної України.
Що стосується можливої оренди Буяльського, то я звертався з цього питання до керівництва «Динамо» - це було б добре і для нас, і для столичної команди. Але разом з тим, я розумію позицію столичного клубу - зараз не цілком очевидна ситуація з легіонерами київського колективу. Крім усього іншого, в «Динамо» багато травмованих.
Якщо все буде добре, то я впевнений, що головний тренер і президент все-таки віддадуть Віталіка в «Говерлу». У нас є домовленість, що якщо Буяльський піде в оренду, то тільки в ужгородську команду».