25-річний опорний півзахисник «Олімпіка» розповів про добрі передчуття усього донецького колективу напередодні зустрічі з київським «Динамо».
«Була впевненість, що ми, як мінімум, не програємо. І не в одного мене, в усіх хлопців. Так, у підсумку, і сталося. Хоча впродовж матчу навіть були передумови для того, щоб засмутити воротаря динамівців Олександра Рибку, - наводить слова Лебідя ukrfootball.ua.
Для нас у матчі з «Динамо» найголовніше було надійно зіграти в обороні, що й вдалося. Як кажуть, якщо нуль позаду, то це вже одне очко в кишені».