Дисциплінарний комітет УЄФА вирішив покарати російський клуб через неправомірну поведінку вболівальників команди.
Дисциплінарний комітет УЄФА прийняв рішення покарати московське «Динамо» через расистську поведінку вболівальників у ході матчу 3-го відбіркового раунду Ліги Європи з «Хапоелем» К-Ш, - повідомляє «СЭ».
Найближчу домашню гру під егідою УЄФА біло-блакитні проведуть з частково закритими трибунами. Таким чином, порожнім в грі раунду плей-офф Ліги Європи з «Омонією» виявиться сектор D-2, інформує офіційний сайт УЄФА. Домашня зустріч «Динамо» з «Омонією» пройде 28 серпня на «Арені Хімки».