«Найбільш значущі події останнього часу:
- нещодавно, після витрат на тепловізор та приціл нічного бачення для АЗОВу у нас на картці залишалося менше 1000 гривень. В даний час (без урахування останніх витрат), з Вашою допомогою, на картці більше 30 тисяч гривень. З них 8 тисяч передали наші соратники з Чехії, ще 8 тисяч перевів на рахунок один зі старих фанатів ДК;
- у нашому онлайн-документі http://goo.gl/tkcwOH можете побачити, які були відправки і в які підрозділи за останній час. Тільки зараз, за довгий час з'явилася можливість відправити багато необхідного через київський штаб АЗОВу, вчора зібрали велику «передачку». Після цього склад залишився майже пустий, з понеділка напишемо першочергові потреби;
- частину того, що потрібно хлопцям і що відправили в АЗОВ купували останніми днями. Фото чеків наведені нижче. Гроші будуть зняті з карткового рахунку;
- нашому хлопцю, який в одному з підрозділів відповідає за зброю, для якісного ведення складської справи потрібні ноутбуки... наші друзі - фанати Жальгірісу вже передали один, чекаємо); ще два ноутбуки передали небайдужі кияни. також для навігації на місцевості передаєм хлопцям планшети і GPS-трекери.
- ось подяка від людини з ПС... тут все зрозуміло «хунта, правасеки, бандеравцы» - найкращі люди і їх потрібно підтримувати ;)
http://vk.com/public62043361?w=wall-62043361_150548
- з наступного тижня скоріш за все ми скоротимо час, в який працює наш пункт прийому допомоги силам АТО.
Дякуємо за допомогу, не збавляємо темпів!
Слідкуйте за інфою, та долучайтеся до корисних справ!».

Трохи корисних речей для наших хлопців з АЗОВУ

Ноутбук від фанатів Жальгірісу, який ми чекаємо)


