Віктор Вацко: «Ярмоленко починав центральним форвардом»

Динамо Київ 15 Серпня, 17:05 1190
Віктор Вацко: «Ярмоленко починав центральним форвардом»  | 19-27
Відомий український коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay прокоментував проблему київського «Динамо» у лінії нападу.

Відомий український коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay прокоментував проблему київського «Динамо» у лінії нападу.

«Якби в молодіжці Динамо був форвард, готовий уже зараз одразу вирішувати завдання, поставлені перед першою командою, думаєте, йому б не надали шансу?» - написав Віктор.

«Коли я працював у Карпатах, ми звернули увагу на Романа Яремчука, який тоді грав за Динамо Ю-19. Сам хлопець зі Львова, його батько грав за Карпати. Наскільки мені відомо, минулого року Карпати вели розмову з Ігорем Суркісом про оренду цього гравця. Але Ігор Михайлович відмовив, зіславшись на те, що для УПЛ хлопець ще «сируватий» і Динамо не хоче таким чином його ламати. Тим більше, що Роман перейшов до Динамо-2 і почав отримувати ігрову практику у дорослому справжньому чоловічому футболі нашої першої ліги. Можливо, він стане цим майбутнім Динамо. Але ще не зараз.»

«Ярмоленко починав центрфорвардом. Тренерському штабові Динамо про це прекрасно відомо.» - написав Вацко.