, повідомляє газета «Сегодня».
Ветерани українського футболу зіграють товариський матч у звільненому Севєродонецьку з командою солдат АТО.
Гра пройде 17 серпня на стадіоні «Хімік».
У складі зірок повинні зіграти, зокрема, Володимир Бессонов, Іван Яремчук, Віктор Леоненко та Едуард Цихмейструк.