З луцької «Волині» можуть зняти 6 очок

Футбол України 16 Серпня, 07:52 722
З луцької «Волині» можуть зняти 6 очок   | 19-27
З «Волині» можуть зняти 6 очок через борги перед екс-футболістом луцької команди Олегом Герасимюком.

«Волинь» повинна гравцеві зарплату за 8 місяців ще з 2012 року і до сих пір не розрахувалася.

Екс-футболіст «Волині» Олег Герасимюк прокоментував інформацію про те, що з лучан можуть зняти 6 очок через непогашену заборгованость:

«Це мало статися мінімум півроку тому. Я вже стільки понаписував паперів, заяв - і Конькову, і Попову, і в атестаційний комітет Гатаулліну. Але вони збираються часто, а розглядають ті питання, які вигідні їм, - цитує Герасимюка Террикон.

Мені не потрібно, щоб з клубу знімали очки. Єдине, що мені потрібно - щоб вони зі мною розрахувалися. Але коли люди так ставляться - в ​​першу чергу, це генеральний директор «Волині» Жуховицька, є там така тьотя - то у мене просто іншого виходу не було, окрім як звернутися до органів, щоб розглянули мою справу.

Є термін 10 днів. Це вже від «Волині» залежить. Якби залежало від мене, вже давно б питання закрили», - зізнався Герасимюк.

Навесні «Волинь» вже позбавили 3 очок. Тепер КДК ФФУ може застосувати більш суворі санкції. Щоб їх уникнути, «Волині» потрібно погасити заборгованість перед Герасимюком в найближчі 10 днів.