Футбольний функціонер відповів, чи варто керівництву київського «Динамо» силоміць утримувати гравців, які хочуть змінити прописку.
«Зважаючи на європейську практику, там клуби ніколи нікого силоміць не тримають. Захотів гравець піти — будь ласка! Як тільки хтось виходить із конкретною пропозицією щодо того чи іншого футболіста, клуби між собою домовляються й здійснюють трансфер. Як на мене, рішення киян має бути мудрим та зваженим», - наводить слова Селюка ukrfootball.ua.