Дмитро Селюк: «Захотів гравець піти - будь ласка!»

Динамо Київ 16 Серпня, 08:03 935
Дмитро Селюк: «Захотів гравець піти - будь ласка!»  | 19-27
Футбольний функціонер відповів чи варто керівництву київського «Динамо» силоміць утримувати гравців, які хочуть змінити прописку.

Футбольний функціонер відповів, чи варто керівництву київського «Динамо» силоміць утримувати гравців, які хочуть змінити прописку.

«Зважаючи на європейську практику, там клуби ніколи нікого силоміць не тримають. Захотів гравець піти — будь ласка! Як тільки хтось виходить із конкретною пропозицією щодо того чи іншого футболіста, клуби між собою домовляються й здійснюють трансфер. Як на мене, рішення киян має бути мудрим та зваженим», - наводить слова Селюка ukrfootball.ua.