Орендований до аргентинського «Тигре», півзахисник київського «Динамо» Факундо Бертольо, по поверненню на Батьківщину дав інтерв'ю вітчизняним ЗМІ.
«Я дуже радий повернутися в Аргентину, в місцевий футбол. Сподіваюся, зможу допомогти команді тими знаннями і навиками, що отримав, коли грав в інших країнах. У «Колоні» я провів чудові роки, тому я сподіваюсь добре відіграти і в «Тигре». Сподіваюсь вже найближчим часом дебютувати за свій новий клуб», - цитує Бертольо видання Tigre Minuto Cero.