Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані поділився подробицями свого відновлення після операції на коліні.
«Я отримав це ушкодження на тренуванні. Проблема зі зв'язками коліна, знадобилася операція. Лікарі «Динамо» прогнозують, що я вибув з ладу на чотири місяці. Якщо все пройде добре, то повернуся на поле десь у листопаді. Дуже розчарований, що доведеться відійти від футболу на такий довгий строк.
Що ж до мого трансферу в іншу команду, то цього літа нічого подібного не відбудеться», - написав Мбокані на своїй сторінці у Facebook.