«Іллічівець» - «Динамо»: метро закривати не будуть

Динамо Київ 17 Серпня, 09:36 589
«Іллічівець» - «Динамо»: метро закривати не будуть   | 19-27
До уваги вболівальників і гостей НСК «Олімпійський»!

17 серпня, у день матчу в рамках четвертого туру Української Прем'єр-ліги між командами ФК «Іллічівець» - ФК «Динамо», КП «Київський метрополітен» посилить заходи безпеки.

За годину до початку матчу, о 18:30, на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Перед початком гри найближчі до стадіону станції метро закривати не будуть, а по завершенні гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Просимо приходити на гру завчасно, ворота «Олімпійського» відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, о 17:30.