В ексклюзивному інтерв’ю журналісту 1927.kiev.ua футболіст молодіжної збірної України та київського «Динамо» Ігор Харатін дав коментар після матчу дублю «Динамо» з однолітками з «Ілічівця» та розповів про настрій в основній команді перед прийдешнім матчем.
- Декілька слів з приводу матчу…
- 4:1 виграли, гра вдавалась. Правда, в другому таймі дощ пішов, це трохи зіпсувало гру.
- Як грати в таку погоду?
- Не дуже зручно.
- Який настрій в основній команді перед матчем з «Ілічівцем»?
- Бойовий настрій. Всі розуміють, що втрачати очки не потрібно.
- Що говорить Сергій Ребров з приводу твого майбутнього?
- Подивимось, ще нічого не говорить. Необхідно тренуватись.
- Як тобі грати на доволі незвичній позиції центрального захисника? Це вимушена міра, чи тренер бачить тебе центральним захисником?
- Чого незвична? Це для мене нормальна позиція. Я на ній грав, мені зручно. Сьогодні тренер бачить мене на цій позиці, значить буду грати. Наступну гру буде бачити в опорній зоні – буду там грати.
- А на якій позиції тобі грати найзручніше?
- Мені найбільше подобається позиція опорного півзахисника.
Розмовляв – Тарас Панченко