Ігор Харатін: «Мені найбільше подобається позиція опорного півзахисника»

Динамо Київ 17 Серпня, 09:53 1665
Ігор Харатін: «Мені найбільше подобається позиція опорного півзахисника»  | 19-27
В ексклюзивному інтерв’ю журналісту 1927.com.ua футболіст молодіжної збірної України та київського «Динамо» Ігор Харатін дав коментар після матчу дублю «Динамо» з однолітками з «Ілічівця» та розповів про настрій в основній команді перед прийдешнім матчем.

В ексклюзивному інтерв’ю журналісту 1927.kiev.ua футболіст молодіжної збірної України та київського «Динамо» Ігор Харатін дав коментар після матчу дублю «Динамо» з однолітками з «Ілічівця» та розповів про настрій в основній команді перед прийдешнім матчем.

- Декілька слів з приводу матчу…

- 4:1 виграли, гра вдавалась. Правда, в другому таймі дощ пішов, це трохи зіпсувало гру.

- Як грати в таку погоду?

- Не дуже зручно.

- Який настрій в основній команді перед матчем з «Ілічівцем»?

- Бойовий настрій. Всі розуміють, що втрачати очки не потрібно.

- Що говорить Сергій Ребров з приводу твого майбутнього?

- Подивимось, ще нічого не говорить. Необхідно тренуватись.

- Як тобі грати на доволі незвичній позиції центрального захисника? Це вимушена міра, чи тренер бачить тебе центральним захисником?

- Чого незвична? Це для мене нормальна позиція. Я на ній грав, мені зручно. Сьогодні тренер бачить мене на цій позиці, значить буду грати. Наступну гру буде бачити в опорній зоні – буду там грати.

- А на якій позиції тобі грати найзручніше?

- Мені найбільше подобається позиція опорного півзахисника.

Розмовляв – Тарас Панченко