«Динамо» не відпускає, незаявленого за жодну з команд, Рижука в оренду

Динамо Київ 17 Серпня, 16:10 1581
 «Динамо» не відпускає, незаявленого за жодну з команд, Рижука в оренду       | 19-27
Від джерел, наближених до клубу, нашому сайту стало відомо про небажання київського клубу відпускати в оренду талановитого та перспективного захисника молодіжної збірної України та «Динамо-2» Дмитра Рижука, який досі незаявлений за жодну (!?) з команд «біло-синіх».

Від джерел, наближених до клубу, нашому сайту стало відомо про небажання київського клубу відпускати в оренду талановитого та перспективного захисника молодіжної збірної України та «Динамо-2» Дмитра Рижука, який досі незаявлений за жодну (!?) з команд «біло-синіх».

Як повідомляє джерело, у підписанні гравця зацікавлені декілька клубів з УПЛ і не тільки, проте, з нікому невідомих причин, керівництво клубу не виявляє бажання відпускати вихованця академії «Динамо» в оренду, де він матиме велику кількість ігрової практики на високому рівні.

Наразі, Дмитро не заявлений на цей сезон за жодну команду (!?), та якщо так піде й надалі, і керівництво клубу не піде на поступки, то він буде «варитися» в Першій лізі, яку вже давно переріс.

В результаті, назріває питання до керівництва «біло-синіх»: «Невже справжній динамівець, який у своїх інтерв’ю неодноразово повторював, що у «Динамо» готовий грати на будь-якій позиції, не має права на те, щоб грати на високому рівні, і набиратись досвіду?». Якщо він не підходить жодній з команд київського клубу, то його потрібно відпускати в оренду! Тим паче, що варіанти продовження кар’єри є. Невже можна просто так залишити перспективного гравця поза всіма заявками і тримати його невідомо для чого, гублячи футбольний талант?! Кричуще питання, чи не так?

Сподіваємось, що керівництво «Динамо», найближчим часом, вирішить це питання, адже на кону – доля футболіста, його спортивна кар’єра.