Андрій Ярмоленко: «Навіщо нам форвард, у нас Кравець по три забиває»

Динамо Київ 17 Серпня, 19:36 2289
Андрій Ярмоленко: «Навіщо нам форвард, у нас Кравець по три забиває»     | 19-27
Андрій Ярмоленко відповів на запитання журналістів після перемоги над маріупольським «Іллічівцем».

- Чим Вам запам'ятався сьогоднішній матч?

- Було багато боротьби. Добре, що нам вдалося забити швидкий м'яч, стало трохи легше грати. Ми знаємо, що «Іллічівець» хороша команда і дуже важко з ними грати. Вони добре обороняються, компактно переміщується вся команда.

- «Динамо» дуже відрізнялося від зразка минулого тижня, якась робота була проведена?

- Звичайно, працювали цілий тиждень, зробили якісь висновки з помилок, і сьогодні вдалося забити 4 м'ячі.

- Кравцю вдалося оформити хет-трик, як думаєте, йому вдалося набрати форму, або пощастило?

- Набрав форму. Зараз в «божевільній» формі знаходиться. Будемо сподіватися, що в кожній грі він буде забивати не менше трьох.

- Макаренко сьогодні грав не на своїй позиції, здалося, що він трохи менше ходив вперед?

- Думаю, це оманливе враження. Для захисника грати справа, зліва - це так само, як для нападника. Думаю, особливої ​​різниці немає. Хоча не можу сказати, що у Макаренка слабка права нога. Я вважаю, він досить таки не погано сьогодні виглядав, на цій позиції.

- Ходять чутки, якщо «Динамо» не підпише форварда до кінця сезону, то Вас можуть перевести на цю позицію…

- Навіщо нам форвард, у нас Кравець по три забиває.

- А заміна?

- Навіщо нам заміна, подивіться, людина забиває хет-трик, який нападник нам потрібен? (посміхається).

- Після пропущеного м’яча не було якоїсь паніки?

- У мене такої думки не було, ми контролювали хід гри і не відчувалось ніякої паніки. Гнули свою лінію, тримали м'яч, все контролювали. І начебто, після цього, у «Іллічівця» моментів особливо й не було.

- А з Шовковським, що трапилось?

- Я не знаю, він дограв, так що все в порядку.

- Чия була ініціатива з відвідуванням воєнного шпиталю?

- Просто захотілося сходити до хлопців. Все таки, вони наші герої. Хотілося сказати їм спасибі за те, що вони захищають нашу країну.

- Сьогодні «Динамо» зіграло в повну силу, або «Іллічівець» дав зіграти?

- Думаю, сьогодні ми добре зіграли. Ми дуже добре вивчили слабкі сторони «Іллічівця» і у нас в другому таймі, особливо в атаці, багато чого виходило.