Джермейн Ленс: «Я залишаюсь в «Динамо»

Динамо Київ 17 Серпня, 21:40 1398
Джермейн Ленс: «Я залишаюсь в «Динамо»   | 19-27
Півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс прокоментував свій перший матч у новому сезоні у склади «Динамо» Київ.

- Це моя перша гра. Я задоволений поверненням на поле.

- Вам важко далася сьогоднішня перемога?

- Ні. На початку було трохи складно, тому що вони захищали нічий результат. В другій половині ми грали краще, ми отримали більше простору і довели результат до переможного.

- Як ти оцінюєш свої фізичні кондиції?

- Я почуваюся добре, але маю й далі наполегливо працювати, тому що й досі не готовий грати зі стартових хвилин, тому я і зіграв тільки 30 хвилин. Сподіваюсь, що скоро я буду з’являтися на полі в стартовому складі.

- Ходять розмови про зацікавленість зі сторони «Мілану», що ти можеш сказати з цього приводу?

- Єдине, що я можу сказати – це те, що я залишаюся в «Динамо».