Екс-гравець національної збірної України прокоментував розгромну перемогу столичного клубу (1:4).
- «Іллічівець» огризався, але їм не пощастило, вони потрапили під «зле» «Динамо». Після нічиєї с «Олімпіком» «Динамо» вийшло мотивованим і дуже хотіло перемогти, - цитує експерта «Профутбол».