Сергій Кандауров: «Іллічівець» потрапив під «зле» «Динамо»

Динамо Київ 18 Серпня, 05:38 852
Сергій Кандауров: «Іллічівець» потрапив під «зле» «Динамо»      | 19-27
Екс-гравець національної збірної України прокоментував розгромну перемогу столичного клубу (1:4).

Екс-гравець національної збірної України прокоментував розгромну перемогу столичного клубу (1:4).

- «Іллічівець» огризався, але їм не пощастило, вони потрапили під «зле» «Динамо». Після нічиєї с «Олімпіком» «Динамо» вийшло мотивованим і дуже хотіло перемогти, - цитує експерта «Профутбол».