Віце-президент ФФУ: «Росія може втратити чемпіонат світу та єврокубки»

Футбол України 18 Серпня, 09:28 841
Віце-президент ФФУ: «Росія може втратити чемпіонат світу та єврокубки»   | 19-27
Віце-президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував ситуацію з санкціями щодо РФС через його позицію щодо кримських клубів.

«Мені здається, що рівень санкцій вже близький до максимального. Уже в політиці дійшли до третього рівня. Такий же має бути рівень санкцій і в футболі.

Вони можуть втратити чемпіонат світу, єврокубки. І говорити сьогодні про те, що Росія забезпечить всім безпеку на час проведення міжнародних турнірів, напевно, ніхто не візьме на себе таку відповідальність», - сказав Павелко в ефірі програми «Профутбол», повідомляє «Трибуна«