Ультрас київського «Динамо» спалили прапор країни-окупанта. ФОТО

Динамо Київ 18 Серпня, 10:41 1816
Ультрас київського «Динамо» спалили прапор країни-окупанта. ФОТО  | 19-27
На матчі 4 туру УПЛ проти маріупольського «Ілілчівця» ультрас київського «Динамо» спалили прапор країни-агресора - Росії.

У першому таймі, під час виконання знаменитого хіта про маленького хазяїна Кремля, ультрас київського «Динамо» спалили прапор Росії.